Dave Jonkers 9th Dan Coach of Sem and co founder of the IBK.

OSU Hanshi' s, Shihan' s en Sensei' s.

Weer een jaar achter de rug en het was een ruige. In maart, april moest ik een vervelende beslissing nemen of mijn zelf respect verliezen en daar pas ik voor. Zoals Meyer Lansky, de grote maffia baas, in zijn memoires schreef was recht op de ziel, wat hij ook mocht wezen in zijn leven. Verlies je geld dan verlies je niets! Verlies je gezondheid dan verlies je iets! Verlies je je KARAKTER en zelfrespect verlies je ALLES!
 
Na een zeer grondig onderzoek is gebleken dat ik 100% gelijk had Jan de Jong er uit te schoppen gezien de hele achtergrond van ons Jantje een grote leugen is van zijn masters degree tot de zgn. eigen sportpaleis, jongste grootmajoor bij de Rijkspolitie (rang bestaat niet eens) Olympisch steunpunt? cd arrestatie team? Trainen met de BBO mariniers en zo gaan we maar door de man moest echt naar de zielknijper. In overleg met Gerard Gordeau heb ik hem geroyeerd. De rol die Kamakura daarna speelde heb ik nooit begrepen maar dat gaf verder niet want de broers vertelde mij dat ze voortaan hun EIGEN weg zouden gaan, dus wie heeft wat verlaten. Maar genoeg. Ik heb nooit begrepen dat zo vele Sensei' s en Dojo' s niet mee wilde doen niet alleen in Nederland maar ook in Europa als de Gordeaus en Kamakura in de IBK zijn en zeker niet als zij de leiding hadden en als ik hemelen de nieuwe KAICHO Gerard zou zijn. Daar kwam ik pas achter toen zij weg gingen uit de IBK en de hele wereld aanschreven dat zij het zouden overnemen en of ze maar even wilde aansluiten bij Kamakura. NIET dus, geen een ging mee op Hongarije na en Muramachi. Einde verhaal en een geweldige opbouw van de IBK want nu kwam iedereen niet alleen terug maar vele anderen deden nu mee o.a Flemming Schroter Hanshi in Danmark met 6 Dojo' s en zijn vriend Creton Hanshi met 15 Dojo's in Engeland. 25 nieuwe in Nederland en groeiende onder de leiding o.a. van de door mij aangewezen nieuwe KANCHO (nadat Gerard ZELF is weggegaan) Henk Kuipers. Zie de website www.jonbluming.com en www.ibk.nl. Eindelijk ben in tot rust gekomen na deze stomme fouten Gerard en de Jong. Mijn schouder is geopereerd rechterkant en tot mijn grote geluk heb ik er geen last van ondanks alle droeve verhalen en na 5 dagen kan ik hem ronddraaien en werk weer in de tuin tot verbazing van de dokter en de chirurg. De tweede week van januari ga ik dus mee naar Kroatië voor het winterkamp van Mladen Sancic en de hete bronnen (goed voor de schouder). Maart twee maal Japan en Moskou en waarschijnlijk Siberië (ligt aan de schouder dan). Allemaal bedankt voor jullie inzet in 2006 en het vertrouwen aan mij gegeven.
 
 En misschien komen we dan aan de 25000 leden die de komediant Gordeau schreef in Rings sport die ik in mijn zak zou hebben gestoken. Ik denk dat hij even moet nakijken hoe hij zijn huis in Portugal heeft betaald daar Kamakura in de 10 jaar dat ze lid waren van de IBK precies 20 leden hebben lid gemaakt en beweren er niet meer te hebben? Hoe kan je dan beweren dat je de grote Kyokushinkaikan Dojo bent en terug naar de basis en meer van die grote kreten waar je misselijk van wordt omdat ze verrekt goed weten dat All Round en Kick boxing en vooral K1 de sporten zijn en full contact een soort stiefkindje begint te worden. De laatste leugen van Gerard is dat hij nooit verloren heeft van Michel Wedel.
 
Wel kijk naar de foto op de website van de IBK.nl want daar ligt Gerard echt niet te slapen maar is VOL KO. en jongens dat is gezien de vecht achtergrond van Gerard zeker geen schande want een klein foutje kan je een keer een KO kosten, so wath? Waarom zo dom liegen. Jongens wij zitten nu op de goede weg en dat heeft vooral mij 26 jaar gekost maar met plezier en als grote eer en bonus is de Dojo van het opleidingskamp in Doorn van de Mariniers genoemd de MARINIER JON BLUMING DOJO en geopend door de cd Korps Mariniers GENERAAL MAJOOR ROB ZUIDERWIJK, en KOLONEL DICK SWYGMAN SAMEN MET DE KOLONEL 2e BAT MAR TOM VERBAAN en alle fijne vrienden van jullie Kaicho en daar gaat het om samen werken van elkaar leren en zegt het voort zo worden wij groot. Heerlijk hè dat Sem Schilt weer wereldkampioen is geworden K1 na dat al 7 maal wereldkampioen was in all round bij Daido Juku 3 maal, bij Pancrase 3 maal en 1 maal bij Pride.
 
Gefeliciteerd Sem!
 
Nogmaals is er iets wat je dwars zit, bel me 030-2203848 mail me bluming@ziggo.nl of kom langs en wij komen er gegarandeerd uit.


Bearhug voor allemaal,

OSU,

Jon Bluming, Kaicho IBK